16448.
436. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 800 Ft
Hans Spitzy: Die Körperliche Erziehung des Kindes. Wien, 1926, Julius Springer. Zweite Auflage. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzéssel.