8 000 Ft
1928 A Magyar Mérnök- és Építész-egylet Közlönye. Szerk.: Feyér Gyula, Majorossy Gyula. LXIII. évf. 1-52. sz. Mellékletek: A Magyar Mérnök- és Építész-egylet havi füzetei V. évf. 1-12. sz.; Technika és Közgazdaság VI. évf. 1-19. sz. (Egybekötve). Bp., 1928, Magyar Mérnök- és Építész-egylet. Számos fekete-fehér illusztrációval, kihajtható mellékletekkel. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült fűzéssel.