Könyvek: Történelem

Tételek száma: 119

Honti Mihály: Epikus néphagyomány. Szerzői kiadás. Kecskemét, 1936., Első Kecskeméti Hírlapkiadó, kissé foltos borítóval, 15 p.
16559.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Balassa Zoltán: Két nemzet a Kárpát-medencében. A szlovákok történelme. Kassa-Budapest, 2006. Kiadói papírkötésben
16560.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Fügedi Erik: Kolduló barátok, polgárok, nemesek. Tanulmányok a magyar középkorról. Bp.,1981, Magvető, 564+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, néhány lap kissé foltos.
16561.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Honnan fenyegetik a békét? Bp., 1982., Zrínyi. Kiadó kopott papírkötés, hullámos lapokkal.
16562.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
16563.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Pivány Jenő: Magyarok Északamerikában. Officina Képeskönyvek 57. Bp., (1944), Officina, 29+(2) p.+16 t.+(2) p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, pótolt gerinccel, Magyarok Világszövetsége ajándéka bélyegzés/bejegyzéssel, ex libris-szel.
16564.

Pivány Jenő: Magyarok Északamerikában. Officina Képeskönyvek 57. Bp., (1944), Officina, 29+(2) p.+16 t.+(2) p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, pótolt gerinccel, "Magyarok Világszövetsége ajándéka" bélyegzés/bejegyzéssel, ex libris-szel.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Rokoni körben. A Magyarországi finn képviselet története. Szerk.: Jaakko Sievers. Ford.: Pap Kinga Marjatta. Bp., 2011, Finn Nagykövetség. 2., javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
16565.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Eszter sat. Szerzője: Hunyadi Mátyás király. 16 képpel. Vasárnapi könyvtár 3. Szerk.: Hajnik Károly. Pest, 1856, Heckenast Gusztáv. 144 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, sérült és ragasztott gerinccel, sérült és hiányos borítóval, címlapon ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
16566.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Kolligátum: Perényi Adolf: Tinódi Sebestyén válogatott históriás énekei. Bp., Lampel. 60 p Turchányi Tihamér: Roger mester siralmas éneke a tatároktól elpusztított Magyarországról. 100 p ; Szalárdi János siralmas krónikája. 64p. Miklósvárszéki Nagyajtai Cserei Mihály históriája: Szemelvények. 80p. Angyal Dávid? Bethlen Gábor életrajza. 72p. Korabeli ragasztott félvászon kötésben
16567.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
16568.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Otto Zarek: Egy nép szerelme. Kossuth Lajos életregénye. Herczeg Ferenc előszavával. Ford.: Sebestyén Károly és Horváth Zoltán. Bp.,én.,,Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben
16569.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Bujtás István: Hogyan történt? 1942. Augusztus 20. 5 óra 7 perc. Horthy István repülő főhadnagy és kora eltérő megközelítésben. Bp., 1989, Média. Kiadói papírkötésben. kopásokkal
16570.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft