3 000 Ft
Beiffault Ödön: Róma titkai a XIX. században. Ford.: Mártonffy Frigyes. Brünn, 1870., Karafiat Frigyes, 1 (díszcímlap) t. + 4+448 p.+20 (fametszetű képtáblák) t. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, a borítón címkenyomokkal, benne foltos lapokkal is, javításnyomokkal.