3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
P. Szathmáry Károly: SzÃnezett lapok a történet könyvébÅ‘l. I-II. köt. [Egy kötetben]. Pest, 1856, Müller Gyula, (8)+255+(1) p., (8)+240 p. Korabeli egészvászon-kötésben, sérült, kissé foltos, kopott borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az elsÅ‘ kötet cÃmlapján hiánnyal.