Pór Antal: Nagy Lajos litván hadjárata 1377-ben. (Különlenyomat az Erdélyi Múzeum 1899. XVI. kötetéből). Kolozsvár, 1899, Ajtai K. Albert-ny., 25 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, ragasztott borítóval, a borító hátsó része hiányzik.
Frater Lénárt: Hunyadi magyar származása oklevelekben. Bp.,1937, (Vác, Kapisztrán-Nyomda), 124+4 p.+3 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, foltos lapokkal.
Jakubovszkij I.I.: Égő föld. 1976., Zrínyi Katonai Kiadó, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A papírborító sérült, szakadozott. Egyébként szép állapotú.