Schmidt Márton: Képes atlasz a görög és római régiségekhez. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 165-167. Összeáll.: - - . Pozsony-Bp., én.,Stampfel Károly. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány bejelöléssel.
A magyar oknyomozó történelem világtörténelmi háttere. (Kézirat gyanánt). Pécs, 1934, Kultúra-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, hátoldalán kis sérüléssel.
Pehm József (Mindszenty József): Padányi Bíró Márton veszprémi püspök élete és kora. Zalaegerszeg, 1934, Zrínyi. Kiadói papírkötés, gerince ragasztott, széteső állapotban.
Epistolae et acta Jesuitarum Transylvaniae temporibus principum Báthory (1571-1613). Volumen Primum. 1571-1583. Collegit et edidit Dr. Andreas Veress. Fontes Rerum Transylvanicarum. (Erdélyi Történelmi Források Tomus I.) Bp.-Kolozsvár, 1911., Typis Societatis Athenaeum Typographicae - Fontes Rerum Transylanicarum, XVI+324+2 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
Das XIX. Jahrhundert in Wort und Bild. Politische und Kultur-Gecshichte von Hans Kraemer. Erster und Zweiter Band. Berlin-Leipzig-Stuttgart-Wien, Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Kiadói dombornyomott, aranyozott félbőr kötés, szakadt, hiányos gerinccel / half leather binding, damaged condition
Donald Jackson: Alphabet. Die Geschichte vom Schreiben. Frankfurt am Main, 1981, Wolfgang Krüger Verlag. Számos képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Borbély Ákos - Monory Zénó - Tömördi Máté: Volt egyszer egy cukoripar. A cukorgyártás két évszázada Magyarországon. A cukor szerepe a magyar gazdaság- és társadalomtörténetben. Bp.,2013., Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.