Fügedi Erik: Kolduló barátok, polgárok, nemesek. Tanulmányok a magyar középkorról. Bp.,1981, Magvető, 564+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, néhány lap kissé foltos.
Rokoni körben. A Magyarországi finn képviselet története. Szerk.: Jaakko Sievers. Ford.: Pap Kinga Marjatta. Bp., 2011, Finn Nagykövetség. 2., javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
Eszter sat. Szerzője: Hunyadi Mátyás király. 16 képpel. Vasárnapi könyvtár 3. Szerk.: Hajnik Károly. Pest, 1856, Heckenast Gusztáv. 144 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, sérült és ragasztott gerinccel, sérült és hiányos borítóval, címlapon ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
Kolligátum: Perényi Adolf: Tinódi Sebestyén válogatott históriás énekei. Bp., Lampel. 60 p Turchányi Tihamér: Roger mester siralmas éneke a tatároktól elpusztított Magyarországról. 100 p ; Szalárdi János siralmas krónikája. 64p. Miklósvárszéki Nagyajtai Cserei Mihály históriája: Szemelvények. 80p. Angyal Dávid? Bethlen Gábor életrajza. 72p. Korabeli ragasztott félvászon kötésben
Otto Zarek: Egy nép szerelme. Kossuth Lajos életregénye. Herczeg Ferenc előszavával. Ford.: Sebestyén Károly és Horváth Zoltán. Bp.,én.,,Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben
Bujtás István: Hogyan történt? 1942. Augusztus 20. 5 óra 7 perc. Horthy István repülő főhadnagy és kora eltérő megközelítésben. Bp., 1989, Média. Kiadói papírkötésben. kopásokkal