16010.
436. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 800 Ft
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Man and mistery in Asia. Ford.: Sajó Aladár. Modern utazók, felfedezők Könyvtára. Bp., [1925]. Franklin, 267+1 p. Első magyar kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötés, kopott borítóval, az utolsó lap és a hátsó szennylap hiányzik.