16011.
436. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
[Ossendowski, Ferdynand Antoni (1876-1945)]: Ossendowski: Kínai rejtelmek. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,[1930],Franklin,179+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, apró kopásnyomokkal, egészen kis foltokkal, ajándékozási bejegyzéssel.