16013.
436. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
Stein Aurél (1862-1943): Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Lóczy Lajos előszavával. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1908], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 (címkép, Stein Aurél arcképe) t.+XXIV+326 p.+10 (fekete-fehér képtáblák, közte 2 panoráma képpel.) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal.