Útleírás kolligátum: Tóth Rezső: Uti rajzok. címlap nélkül. 60p. (Észak-Afrika); Tóth rezső: Olasz faluk és városok. Bp., é.n. Lampel. 64p. Petőfi Sándor: Uti rajzok. Bp., é.n. Lampel. 79p. Korabeli, kissé kopottas félvászon kötésben.