2 400 Ft
11
Kolossy Gábor: "Betyár" a magyar vizsla. Kész vizsla vásárlása. A vizsla vezetése és vércsapamunkája. A kölyök vásárlása, nevelése, oktatása és bevadászása. Bp.,[1943.], Vadászati Útmutató, (Hornyánszky-ny.), 1 t.+228 p.+69 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, egy-két kijáró táblával, aláhúzásokkal, kissé foltos lapokkal, ajándékozási sorokkal.