1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Széchényi Zsigmond: Csui!...(1928. okt.-1929. ápr.) Bp.,1940, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+223+2 p.+39 t.(Fekete-fehér fotók.) Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Térkép-melléklettel. Kiadói kopott egészvászon-kötés, egy tábla hiányzik, kijáró lapokkal és táblákkal, egy lap lyukas, egy lap sérült, kissé foltos lapokkal, a térkép kissé szakadt, megviselt állapotban.