3 000 Ft
11
2 imakönyv + néhány lap imákkal : Hofrath von Eckartshausen: Gott ist die reinste Liebe. München, 1799. 2 t rézmetszetek + 262 p. Dekoratív díszes egészbőr kötésben, réz csattal, kissé kopott, egészvászon tokkal. + Heiliger Kreuz-Weg unsers Elsősers und Seligmachers Jesu Christi. Pesth, 1861. Bucsánszky. 80 p. fametszetű illusztrációkkal, borító nélkül