Könyvek: Vallás

Tételek száma: 72

Kopf, Ferdinando.: Tyrocinium S. Scripturae seu prolegomena in compendium. Augsburg 1763 Joseph Wolff., 190 p. Kiadói papírkötésben
17459.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
Methodus infirmos providendi ad rubricas ritualium exacta, pro commoditate curatorum, et utilitate aegrotantium edita. Strigonii, 1825, Josephum Beimel, 142 p. Német és latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, az utolsó lap hiányzik, foltos lapokkal, bejegyzésekkel, possessori névbejegyzésekkel.
17460.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A keresztyén Anyaszentegyház Történetei a Protestáns Oskolák és Családok számára. Német nyelvből. Képekkel. Kőszegen, 1842. Ny.: Reichard Károlynál. Hiányos a 236 laptól az utolsó 24 oldal hiányzik Foltos lapokkal, későbbi foltos vászonkötésben
17461.

A' keresztyén Anyaszentegyház Történetei a' Protestáns Oskolák' és Családok' számára. Német nyelvből. Képekkel. Kőszegen, 1842. Ny.: Reichard Károlynál. Hiányos a 236 laptól az utolsó 24 oldal hiányzik Foltos lapokkal, későbbi foltos vászonkötésben

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2 imakönyv + néhány lap imákkal : Hofrath von Eckartshausen: Gott ist die reinste Liebe. München, 1799. 2 t rézmetszetek + 262 p. Dekoratív díszes egészbőr kötésben, réz csattal, kissé kopott, egészvászon tokkal. + Heiliger Kreuz-Weg unsers Elsősers und Seligmachers Jesu Christi. Pesth, 1861. Bucsánszky. 80 p. fametszetű illusztrációkkal, borító nélkül
17462.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
clairvauxi Szent Bernát: A jó élet módja. Bp.., 1943. Szent István társulat. Kiadói foltos papírkötésben 268p
17463.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17464.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vallási kolligátum dedikált példányokkal: Veres József: Hirdesd az igét. DEDIKÁLT;Gajdács Pál: Egyházi beszéd. Bp., 1877.; 1884 Bachát Dánielné emléke.; Thébusz János: Egyházi beszéd melyet a Magyarhoni E.E.E. gyámintézet közgyűlése alkalmával Selmecbányán mondott -- Miskolcz, 1882., Jan Th. Mokovcsák: Nábozné kázáni...1882.; 1876 Gyászünnepély melyet a magyahorni ágost. hitv. evang. egyház egyetem néh tótprónai és blatniczai báró Prónay Gábor volt egyetemes egyházi és iskolai felügyelője tiszteletére 1875 évi rendes közgyűlése alkalmával tartott; Sztehlo András: Húsvétshátfői beszéd 1859. Dedikált. + még 10 hasonló magyar és szlovák nyelvű kiadvány egybe kötve modern vászonkötésben
17465.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lőrincz Zoltán: Szent Márton, Savaria szülötte. Szombathely, 2014, B.K.L. Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17466.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Die Bibel, oder die ganze Heilige Schrift des alten und neuen Testaments. Nach der deutschen Übersetzung Dr. Martin Luthers. Stuttgart, 1905, Priviligierte Württembergische Bibelanstalt. 23. kiadás. 8 színes táblával (színes térkép melléklet) Könyvkötői, dombornyomott korabeli egészbőr kötés aranyozott gerinccel és borítóval, gerince sérült, megerősített kötéssel, néhány kevés lapon ceruzás jegyzetekkel.
17467.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Cséfalvay Pál: A Thousand Years of Christianity in Hungary. Hungariae Christianae Millennium. (Kiállítási katalógus). Bp., 2002, Magyar Katolikus Püspöki Konferencia. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17468.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10 db jezsuita szerzetesrenddel kapcsolatos könyv: Az Úr vezetett engem - A hit erejével a Szovjetunió poklában; Loyolai Szent Ignác lelki följegyzései; Életet Krisztusért - Kaszap István élete; A lélek örvényében; Szabó Ferenc: Párbeszéd a hitről; Együtt az Úrral - Iránytű lelkigyakorlatozóknak; A szeretet jegyében; Morlin Imre: Koki; Krisztus útján - A katholikus akció főelvei; Két jezsuita költő (Cser László - Morlin Imre). Vegyes állapotban.
17469.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
[Szepessy Alajos]: Szepessy Aloiz: Öt esztendőre való nagy böjti szent beszédek mellyeket élő nyelvvel mondott és a lelki tanítók segedelmére kiadott előljáróinak engedelmébűl... Misklocz, 1828., Nemes Szigethy Mihály Cs. Kir. Privilegiált Könyvnyomtató betűivel, 471+8 p. Korabeli kartonált kötés, kopott, sérült borítóval és gerinccel, foltos lapokkal.
17470.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft