6 000 Ft
Leonhard. J. Mihály: Legyen áldott az ur' neve. Imádságos könyv keresztény katholiksok' számára mellyet - - Alaliai 's felszentelt püspök, Bécsben generalis vicarius írt németül. Ugyan az im' magyarul egyházi énekekkel bővítve. Pozsonyban,(cca 1870),Bucsánszky Alajos, 1 (acélmetszet) t. +1 (acélmetszetű díszcímlap) t. +247+5 p. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, két lap laza és részben kijár. A borítón Z. K. monogram, feltehetőleg Cholnoky Lászlóné zombathfalvi Zombath Krisztinát jelöli, aki Cholnoky László (1835-1901) jogász, ügyvéd felesége volt.