2 800 Ft
Prohászka Lajos: Vallás és kultúra. Leopold Ziegler filozófiája. Budapest, 1928, Eggenberger. 93 p. Modern aranyozott egészvászon-kötés, az eredeti papÃrborÃtó bekötve, borÃtó és elsÅ‘ néhány lap kissé sérült, belsÅ‘ kötéstáblán modern ex libris, intézményi bélyegzÅ‘kkel.