1 600 Ft
Sebestyén Gyula: A magyar nemzet története a mohácsi vésztől napjainkig. A gymnasium és reáliskola IV. osztálya számára. Bp., 1900, Franklin, IV+4+136 p.+4 t.(színes térképek, 2 db kétoldalas.) Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, címlapon tiszteletpéldány bélyegzővel, helyenként firkált lapokkal, kissé sérült kötéssel, két lap kijár.