18 000 Ft
[Somogy Lipót (1748-1822)]: Egész esztendőnek vasárnapira szóló prédikátziók, mellyek nevezetes frantzia könyvekből válogatva öszve-szedettek, magyarra fordíttattak, és a' vasárnapi evangyéliomokhoz alkalmaztattak. Első és Második rész. Győr,1786., Miller Ferentz, 6+390; 8+520 p. Korabeli kartonált papírkötések, kopott borítókkal, régi intézményi bélyegzéssekkel, foltos lapszélekkel, a II. részben kissé sérült kötéssel, possessori névbejegyzésekkel, benne kézzel írt jegyzetlappal.