1 200 Ft
9
Vágó Géza: Mózes. A bibliai Mózes rekonstruált életének regénye öt könyvben. DEDIKÁLT! Bp.,[1916.], Herkules, 190 p. A borító Gara Zoltán munkája. A könyvben egészoldalas illusztrációkkal, közte J. E. Millais, Gara Zoltán, Hans Holbein és Gustav Doré és mások munkáival illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.