Stankovátsi Leópold: Vasárnapokra szolgáló prédikátziók, mellyeket Posonyban élő nyelvével hirdetett; most pedig a' keresztyén hívek' lelki vígasztalására botsátott P. F. - -. Második esztendő. Első része. Győr, 1790, Streibig József betűivel, 516+4 p. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval és gerinccel, possessori bejegyzéssel, régi intézményi bélyegzéssel. Stankovátsi Lipót (1742 -1789) ferenc...
Maklári János: Újjabb két hétre való köznapi templombeli imádságok mellyeket. Maga, és mások hasznára, egybe szedegetett Maklári János felső dobsai prédikátor. Kassa, 1794. Füskóti Landerer. 122p. Korabeli kopottas papírborítóval. Ritka.
Szent-Iványi Márton Opusculorum Polemicorum Reverendi Patris Martini Szent-Ivani Societastis Jesu Theologi... I. kötet Tyrnaviae, 1718- Academicae Tyrnaviensis Typographiae, per Fridericum Gall. [14] + 654 p., [6]. Korabeli enyhén sérült félbőr kötésben
Sombori József: Nagy emlékezetű néhai 'Sombori Jó'sef úrnak egyházi beszédei II-III. köt. Kolosváron, 1828-1827, Bergai Jósef betűivel, 8+335; 6+423+4 p. A II. kötet másodszori megjobbíttatott kiadás. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítókkal, a II. kötet gerincén a címke kissé elvált.
Egyetemes Magyar- s Erdélyországi kath. egyházi névtár az 1863/1864-ik évre. Szerk.: Jászapáthi Imrik József. Első évi folyam. Pest, 1863, Vodiáner F. (Wodianer F.), 1címkép nélkül 2+XXVI+584 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, címlap kettészakadt
Pontificale Romanum Clementis VIII. primum nunc denuo Urbani VIII, Auctoritate recognitum Antverpiae 1707., Ex Typographia Plantiniana, 16 + 542 + 2 p. Korabeli, sérült egészbőr kötésben
R. P. Antonio Ardia: Tuba catechetica id est, Explicatio doctrinae christianae 610p. + index Augustae Vindelicorum Graecii, 1736. Veith. Címlap és első néhány lap kissé hiányos, utolsó lapon szöveget nem érintő hiánnyal. Sérült, korabeli egészbőr kötésben
Leonhard. J. Mihály: Legyen áldott az ur' neve. Imádságos könyv keresztény katholiksok' számára mellyet - - Alaliai 's felszentelt püspök, Bécsben generalis vicarius írt németül. Ugyan az im' magyarul egyházi énekekkel bővítve. Pozsonyban,(cca 1870),Bucsánszky Alajos, 1 (acélmetszet) t. +1 (acélmetszetű díszcímlap) t. +247+5 p. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lap...
Vogl Máté: Szentek élete. II. rész. - - után átdolgozott kiadás. Bp., 1909., Szent-István-Társulat. A borítón gyönyörű aranyozott, nemzeti kiscímeres "Patrona Hungariae" illusztrációval. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.