Christian Schütz: A keresztény szellemiség lexikona. Ford.: Dr. Búzás József. Bp., 1993, Szent István Társulat, 432 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Csopják Attila: Mi a lélek? Bibliai és tudományos alapon. Bp., 1921., Magyarországi Baptista Gyűlekezetek Szövetsége. Második kiadás. Kiadói papírkötés, felvágatlan.
Horae Beatae Mariae Virginis. I-II. köt. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Bp., 1976, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói műbőr-/papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Dr. Gálos László: Az egyház és a barbár népek. A keresztény egyház története III. köt. Bp., 1938, Pázmány Péter Irodalmi Társaság, 320 p. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
A tengerentúli emigráns magyar katolikus egyházi közösségek története Észak- és Dél-Amerikában, valamint Ausztráliában. Összeáll.: Miklósházy Attila. Bp., 2008, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Sebestyén Gyula: A magyar nemzet története a mohácsi vésztől napjainkig. A gymnasium és reáliskola IV. osztálya számára. Bp., 1900, Franklin, IV+4+136 p.+4 t.(színes térképek, 2 db kétoldalas.) Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés, címlapon tiszteletpéldány bélyegzővel, helyenként firkált lapokkal, kissé sérült kötéssel, két lap kijár.