cca 1890-1900 Elegáns hölgy lóval, keményhátú fotó Pobuda Károly budapesti műterméből. Dekoratív, üvegezett, kitámasztható fa képkeretben. Fotó kartonjának alja kissé sérült. 23×16 cm
cca 1900 Algyógy, Erdély, M. Kir. Állami Vasgyárak Munkás-Szanatóriumának bejárata, vintage fotó kartonon, jelzés nélkül, kopott, kissé foltos, 22,5x29 cm
cca 1965-70 Budapesti és Pest Megyei Gabonafeldolgozó és Felvásárló Vállalat 20. jubileumi fotóalbum. Üzemek, malmok, silók, járművek, gépek, berendezések, ünnepségek stb.; klf. helyszínek (Buda, Óbuda, Cegléd, Érd, Nagykáta stb.). 74 db albumlapokra ragasztott fekete-fehér fotóval, kézzel írt feliratokkal. Fényképek 12x10 és 10x15 cm körüli méretekben.
Murányi Matild (Szekrényi Ferencné) (1906-1988) zenetanár, zongoraművész, zeneoktatói munkaközösség igazgatójának fotóhagyatéka: saját, családi, ill. diákjaitól kapott képek, levelezőlapok, stb.; összesen kb. 120-150 db, vegyes méretben.
1941 Erdély visszacsatolásának örömére született, sajtó illusztrációs grafika, Áprily Lajos költő soraival, 1 db fotómásolat modern nagyításban, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, 24x17,6 cm
cca 1935 Budapest, a Vigyázó Ferenc utca sarkán, Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db mai nagyítás, 24x17,7 cm / modern copy of Kinszki's photo