Hajnali szél. Irodalmi antológia, Balatonfüred 1986. Szerk.: Horváth József, Kellei György, Kemény Géza, Széki Patka László. Balatonfüred, 1986, Balatonfüredi Városi Tanács - Balatonfüredi Jókai Kör. Kiadói papírkötés.
Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp., é.n., Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Könyvhöz tartozó térkép-melléklettel: 1963 Balaton, apró szakadásokkal, 33x95 cm és egy további térképpel: Camping Balaton, szakadásokkal. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóval.
Országh György: Kis család a nagy vízen. Bp., 1958., Bibliotheca. A borító és az illusztrációkat Endrődi István rajzolta. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.