Kis Mihály: A katonai pótló (remonta) tenyésztése és értékesítése. 6 képpel Bp., 1913. Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata (Pátria ny.). 61 + (3) p. {Köztelek Olcsó Könyvtára V. évf. 6. füzet}. Szöveg közti képekkel illusztrálva. Tűzve, kiadói, kissé sérült papírborítóban
cca 1915-1945 10 db katonai fotó (tisztek fogadáson, magasles, ebéd a bogišići temetőben), közte néhány későbbi előhívás, vegyes méretben és állapotban
1942 M. kir. honvéd ezredes unokájával, számos kitüntetéssel dekorálva (Nemzetvédelmi Kereszt, Károly Vitézségi Érem I. és II. osztálya, Károly-csapatkereszt, Mozgósítási Kereszt / Legénységi Szolgálati Jel, Sebesültek Érme, Erdélyi emlékérem), mesterlövész bojttal; fotólap Ullmann budapesti műterméből, a hátoldalon feliratozva, szélein sérült, 13,5x8 cm
cca 1930 Verbőczy Kálmán (1888-1967), a 2. honvéd gyalogezred századosa, a Budai Várban található Nándor-laktanya előtt (Bp. I., Kapisztrán tér), egyenruhában, karddal; fotó, "M. kir. 2. honvéd gyalogezred II. zászlóalj gazdasági hivatala" bélyegzővel, BSzKRt. szárazpecséttel (bérletigazolvány-képként volt használva), a hátoldalon feliratozva, szélén lyukasztás/kis sérülés, 8x6 cm. (Verbőczy szolg...