Tungsram nagyméretű, fényreklám tábla alapja, fénycső hiányzik róla, vas, két részből áll, 70x209 és 70x219 cm. Kis felújítással és fénycsövezéssel, csodálatos éke lehet egy kertnek. Teljes méret: 70x428 cm (Gyűjtői ritkaság!!)
12 személyes ezüstözött évőkészlet, 1 fiókban, jelzett, szép állapotban, 1 nagy kanál pótlás. 48 darabos: 12 db villa, nagy kés, előételes kés, nagy kanál,
Albin Denk Wien ezüstözött alpakka kávéscsésze alátét készlet, 6 db-os, áttört tartóval. Jelzett, kis kopással, d: 10 cm / Albin Denk Wien silver-plated coffee saucer set, 6 pcs, with holder