Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2806855
11968
436
Antique
Turi Endre (1935 - ): Női alak, tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, XX. sz. vége. 21x14 cm Fakeretben, keret alján Pannonhalma feliratú kerámia plakettel (d: 4 cm). 2715388
11969
436
24000
Antique
K. Steiner jelzéssel (nagyon halványan látható jelzés baloldalon): Női akt, puttókkal körbevéve. Fém falikép, fakeretben. 50x24 cm 2829068
11970
436
Antique
Alabástrom asztali szett, 4 db-os (váza, gyertyatartó pár, fedeles doboz/bonbonier), jelzés nélkül, m: 10,5-23 cm 2834751
11971
436
Antique
NL jelzéssel: Iparművész vörösréz tál figurális relieffel, hátoldalán az Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével, d: 21 cm 2834845
11972
436
Antique
Szecessziós, ezüstözött alpakka füles kínáló, epres-virágos díszítéssel. Jelzett, kopott, 33,5x24 cm 2834923
11973
436
Antique
Iparművész vörösréz doboz, fa betéttel, fedelén szüreti jelenet relieffel. Jelzés nélkül, 20x10,5x3,5 cm 2834928
11974
436
Antique
Historizáló, háromágú vörösréz gyertyatartó, m: 30 cm 2826334
11975
436
Antique
Osztrák opálüveg edény, Innsbruck látványosságaival (olimpiai falu, stb.), fém fedéllel, 1970 körül. Jelzett, kis kopásnyomokkal, kopott fedéllel, m: 12 cm 2835016
11976
436
Antique
Régi söröskorsó / kupa, metszett üveg, hölgy portréjával díszített, porcelánbetétes ón fedéllel. Jelzés nélkül, a fogón sérült, m: 14 cm 2835436
11977
436
Antique
Rendkívül dekoratív, öntött bronz asztali keret tükörrel, kitámasztható, korának megfelelő állapotban, teljes méret: 34x20 cm 2836359
11978
436
Antique
Orosz/szovjet töltött nyelű ezüst villa készlet, 6 db-os, monogrammal, dobozban (nem sajátja) 2828897
11979
436
Antique
Szecessziós alpakka tál, dombornyomott búzakalászos mintával. Jelzett, kopott, kissé oxidált, d: 31,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft