Paul Räth / Herman Haack - Csillagászati gömb - 1950 körül. Nincs kipróbálva, jelzett, m: 46 cm. Korának megfelelő állapotban. / Paul Räth / Herman Haack - Himmelsglobus - Celestial Globe - 1950
XIX. század. LEVAILLANT, François. Amerika és az Indiák néhány új és ritka madarának természetrajza. Sorozat egy darabja. Le Chauve (A kopasz) címmel. Litográfia, papír, üvegezett keretben. 34x25 cm
Marokkói berber fali szőttes, szőnyeg. Réz pénzekkel az ördög és ártó szellemek ellen. Gyapjú, kézzel szőtt. 160x200 cm / Moroccan berber wall carpet. Wool with copper coins aginst harmful spirits. 200x160 cm