3 000 Ft
1920 Nyugat 1920. Tizenharmadik évfolyam, 1-22. sz. Az utolsó, kettős szám (23-24. sz.) hiányzik. Főszerk.: Ignotus. Szerk.: Babits Mihály, Osvát Ernő. Bp., Pallas, IV+1072 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, a 3-4. szám címlapja (111/112. lap) hiányzik, de a többi címlapot bekötötték, körbevágott, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap pótolt, egy-két lapon bejelöléssel.