Nyomtatványok

Tételek száma: 315

15355.

1956 Vegyes 1956-os nyomtatvány tétel, kb. 40 db, nagyrészt újságok, Népszabadság (9db), Irodalmi Újság (8db), Népszava (2db), Népakartat (2 db), Magyar Függetlenség (3db), Igazság (2db), Szabad Nép (3 db), Szabad Szó (1db), Magyar Honvéd (1db), Új Ember (1db), Hétfő Hírlap (1db), valamint Magyar Világ I. évf. 1. sz. (1956. nov. 1.), Új Magyarország I. évf. 1. sz. (1956. nov. 2.), valamint röplapo...

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

1956 Nagy Imre: Legyen vége a vérontásnak c. kiáltványa a forradalom napjaiból. Hajtásnál kis szakadások 33x46 cm
15356.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

cca 1957 Sibiul Vechi (Nagyszeben, Sibiu), képeslapfüzet 12 db nagyalakú képeslappal, 20x15 cm
15357.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1958 Az IBUSZ külföldi társasutazásai, A Szovjetunió, 125p
15358.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1959-1961 3 db német nyelvű Walt Disney Micky Maus képregény füzet, 5., 33. és 38. sz., részben sérült
15359.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1960 10 éves az Építők Központi Táncegyüttese, ismertető füzet, Dörflinger Dér Endre illusztrációival. Kiadói tűzött papírkötés, 12 p.
15360.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

cca 1960 Mokép vállalat belső használatú film ismertetői külföldi filmekről. Összesen 170 db különböző film rövid leírása, Kétoldalas nyomtatványok, kilyukasztva dossziéban
15361.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

cca 1960-1970 Leningrád 28 képet tartalmazó mappa, orosz nyelven.
15362.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1962 Budapest, Ipari Vásár, Kuba Kiállítása, Fidel Castro kubai vezetőt ábrázoló propaganda- / reklámnyomtatvány, 14,5x10 cm
15363.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1965 3 db vintage divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm
15364.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

1965 Nature c. tudományos folyóirat egybekötött számai, Vol. 205, 1965. jan. 2. - febr. 27. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven. Félvászon-kötésben.
15365.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1965-1968 Modellező szakkörök kiképzési tematikája, 4 db füzet, Magyar Honvédelmi Sportszövetség Modellezési Osztálya, tűzött papírkötés, vegyes, foltos állapotban
15366.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft