1902 Kis Lap. 2x26 szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Forgó bácsi. Társ-szerk.: Roboz Andor. Bp., 1902., Athenaeum,416;436 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésekben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
cca 1908 2 db színes női divatkép (Le Costume Royal és La Couturiére Parisienne). Nyomat, papír. 40x24 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. Utóbbi kissé foltos.
cca 1910 Zichy Mihály festménye után, 2 db nyomat: Szent Imre születése és Szent Imre halála, Pallas nyomda mélynyomása, papír, jelzett a nyomaton. Foltos, sérült. 40x37,5 cm.
cca 1910-1920 8 db női divatkép (Album Blouses Parisiennes, English Fashions stb.), nyomat, papír, részben kissé sérült és kissé foltos, 38x30 és 44x31 cm közötti méretben