1913 Az Érdekes Újság I. évf. II. félv. 16-41. sz. 1913. jul. 6. - dec. 28. sz. Szerk.: Kabos Ede. Bp., Légrády. Benne számos érdekes írással, közte: Ady Endre: Ady-kúria, Magyar-Mannerheim Gusztáv, Zichy Mihály, osztrák-magyar labdarúgó mérkőzés, Erzsébet királyné emléke és más írások. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói kopott, foltos szecessziós egészvászon-kötés, laza ...
cca 1916 Tolnai Világlapja koronázási emléke - A királyi pár (IV. Károly és Zita királyné). Bp., Tolnai-ny., 16 p. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Tűzött papírkötés, sérült, szétvált borítóval.
1917 Neue Bahnen. Illustrierte Monatsschift für Erziehung und Unterricht. Kriegsjahrgang (28) Januar bis Dezember 1917. Leipzig, Dürr'sche Buchhandlung. Német nyelvű havi folyóirat teljes évfolyama egy kötetben. Félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.
Jelenkor. Irodalmi és kritikai folyóirat. Szerk. Hevesy Iván. [Felelős szerk. Garami Árpád]. 1., 3-4., 5. sz. Bp., 1917. nov. - 1918. ápr. (Korvin Testvérek - Jókai ny., Komárom). 32 p.; 81-128 p.; 129-160 p. A folyóiratból összesen 5 szám (4 füzet, a 3-4 szám együtt) jelent meg, tehát tételünkün kívül még egy. A folyóiratban többek között Babits Mihály, Nagy László (Moholy), Hevesy Iván, Zsolt Bé...