1919. augusztus 5. Magyar és román nyelvű körözvény a nyilvános helyek zárórájáról és az igazolvánnyal illetve igazolvány nélkül való közlekedésről, 3 db, szakadásokkal
Wertheim, A. G.M.B.H. Berlin. Leipziger Strasse am Leipziger Platz. [Berlin, 192?], ny. nélkül. 40 p. Nagyon sok fényképpel. A híres áruház reklámkiadványa. / Advertising booklet of the famous Werheim 34 cm
1920 Nyugat 1920. Tizenharmadik évfolyam, 1-22. sz. Az utolsó, kettős szám (23-24. sz.) hiányzik. Főszerk.: Ignotus. Szerk.: Babits Mihály, Osvát Ernő. Bp., Pallas, IV+1072 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, a 3-4. szám címlapja (111/112. lap) hiányzik, de a többi címlapot bekötötték, körbevágott, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap pótolt, egy-két...
1921 Hadifogoly-ujság, a m. kir. Honvédelmi Minisztérium hadifogoly osztályának hivatalos lapja, 3. évf. 19. sz., szakadozott lapszélekkel, az utolsó lapon hiánnyal, 12 p.
1921 Tabularium, a gyűjtősport levéltára, I. évf. 1. sz. (induló szám), 1921. márc. 20. Kiadja az Amatőrök Forgalmi Szövetkezete. Bp., Korvin Testvérek-ny., 32 p. (Benne: Rédey Miklós: A magyar kőnyomatos bélyegek legveszedelmesebb hamisítványai; Pénzszükség - szükségpénz; A szövetkezeti eszme térfoglalása a filatéliában; stb.) Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, apró szakadásokkal....
1921 Az erdélyi agrártörvény (Törvény az erdélyi, bánáti, kőrösvidéki és máramarosi agrárreformról). Kiadja a "Brassói Lapok" nyomdavállalata. Tűzött papírkötés, hiányos borítóval, 60 p. Ritka!