cca 1970 Kamara Varieté Klub minden mennyiségben, varieté plakát (Korda György, Csala Zsuzsa és mások), Offset és J. Nyomda, középen hajtott, jó állapotban, 39,5x28,5 cm
cca 1950 Személymentesítés, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), foltos, szakadt, sérült, az egyik sarkán hiánnyal, 56x82 cm
1961 A mi édesanyánk. Vera Panova "Jevdokija" című elbeszélésének magyarul beszélő szovjet filmváltozata, jelzett a nyomaton (ZC.) Bp., Athenaeum, hajtott, a hátoldalán javított, 56x39 cm