https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 137

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyarország térképe a pozsareváci béke után, jobb felső sarkában Temesvár ostromának képével. Hungaria cum adiacentibus Provinciis nova et accuratiori forma exhibetur a Christoph. Weigelio. Weigel, Christoph (1654-1725). Színezett rézmetszetű térkép. Szélén sérült és minimális kb 1cm2 mértékben hiányos. 605x405 mm
1
15000.

Magyarország térképe a pozsareváci béke után, jobb felső sarkában Temesvár ostromának képével. Hungaria cum adiacentibus Provinciis nova et accuratiori forma exhibetur a Christoph. Weigelio. Weigel, Christoph (1654-1725). Színezett rézmetszetű térkép. Szélén sérült és minimális kb 1cm2 mértékben hiányos. 605x405 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
EUR
,
142,86
USD
Ajánlatok száma:
0
1638 "Hungaria Regnum." Magyar Királyság térképe, In: Gottfried, Johann Ludwig. - Merian, Mättheus: Neuwe Archontologia Cosmica, ... (Frankfurt, 1638., Hoffmans, Wolfgang), kézzel színezett rézmetszet, papír, 27x32 cm, lap: 31x38 cm. Ritka!
1
15001.

1638 "Hungaria Regnum." Magyar Királyság térképe, In: Gottfried, Johann Ludwig. - Merian, Mättheus: Neuwe Archontologia Cosmica, ... (Frankfurt, 1638., Hoffmans, Wolfgang), kézzel színezett rézmetszet, papír, 27x32 cm, lap: 31x38 cm. Ritka!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
EUR
,
114,29
USD
Ajánlatok száma:
1
XVIII. sz. első fele Johann Babtiste Homann (1664-1724): "Danubii Fluminis (ab urbe Lentia usq. et ultra Bydenam urbem cum influentibus fluviis delineati) Pars Media, in qua Hungaria, Sclavonia, Bosnia, Dalmatia et Servia cum vicinis aliis Regionibus - accurat? describuntur ? Ioh. Bapt. Homanno S. C. M.Geographo Norimbergae." Magyarország és a Duna medence térképe, In: Homann: Atlas von Hundert Charten 154., Szántai: Homann 6c., kézzel színezett rézmetszet, papír, kis kopásnyomokkal, 49x56 cm, lap: 56x64 cm
1
15002.

XVIII. sz. első fele Johann Babtiste Homann (1664-1724): "Danubii Fluminis (ab urbe Lentia usq. et ultra Bydenam urbem cum influentibus fluviis delineati) Pars Media, in qua Hungaria, Sclavonia, Bosnia, Dalmatia et Servia cum vicinis aliis Regionibus - accurat? describuntur ? Ioh. Bapt. Homanno S. C. M.Geographo Norimbergae." Magyarország és a Duna medence térképe, In: Homann: Atlas von Hundert Charten 154., Szántai: Homann 6c., kézzel színezett rézmetszet, papír, kis kopásnyomokkal, 49x56 cm, lap: 56x64 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
EUR
,
114,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1752 Bowen, Emanuel (1694 -1767): " A New and Accurate Map of the Kingdom of Hungary and Principality Transilvania with the Bordering Countries ... ", A Magyar Királyság és az Erdélyi Fejedelemség térképe, In: Emanuel Bowen: A Complet Atlas or Distinct View of the Know World... , N. 32., London, 1752, Szántai: Bowen 1b., kézzel színezett rézmetszet, papír, hajtásnyomokkal, gyűrődésnyomokkal, kis szakadással, 34,5x42 cm, lap: 41x49 cm
1
15003.

1752 Bowen, Emanuel (1694 -1767): " A New and Accurate Map of the Kingdom of Hungary and Principality Transilvania with the Bordering Countries ... ", A Magyar Királyság és az Erdélyi Fejedelemség térképe, In: Emanuel Bowen: A Complet Atlas or Distinct View of the Know World... , N. 32., London, 1752, Szántai: Bowen 1b., kézzel színezett rézmetszet, papír, hajtásnyomokkal, gyűrődésnyomokkal, kis szakadással, 34,5x42 cm, lap: 41x49 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
EUR
,
114,29
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1769 Isaak Tirion (1705-1769): "Nieuwe Kaart van 't Koninkryk Hongaryen en Zevenbergen na de laatste ondekkingen. 't Amsterdam by Isaak Tirion." Magyarország és Erdély térképe, In: Tirion, Isaak: Nieuwe en Beknopte Hand-Atlas (Amsterdam, 1769 után), kézzel színezett rézmetszet, papír, a széleken kis gyűrődésnyomokkal, szakadásokkal, 28x33 cm, lap: 44x54 cm
1
15004.

cca 1769 Isaak Tirion (1705-1769): "Nieuwe Kaart van 't Koninkryk Hongaryen en Zevenbergen na de laatste ondekkingen. 't Amsterdam by Isaak Tirion." Magyarország és Erdély térképe, In: Tirion, Isaak: Nieuwe en Beknopte Hand-Atlas (Amsterdam, 1769 után), kézzel színezett rézmetszet, papír, a széleken kis gyűrődésnyomokkal, szakadásokkal, 28x33 cm, lap: 44x54 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
EUR
,
102,86
USD
Ajánlatok száma:
0
1786 Louis Brion de la Tour (1743-1830): "La Hongrie avec les Provinces adja centes: formant tout ensemble 2. Grandes Provinces Eclesiastiques." Magyarország térképe, In: Brion de la Tour: Atlas General Civil, et Ecclesiastique..., kézzel színezett rézmetszet, papír, körbevágott, gyűrődésnyommal, foltos, egészen apró szakadással, 28x32 cm, lap: 28,5x39,5 cm
1
15005.

1786 Louis Brion de la Tour (1743-1830): "La Hongrie avec les Provinces adja centes: formant tout ensemble 2. Grandes Provinces Eclesiastiques." Magyarország térképe, In: Brion de la Tour: Atlas General Civil, et Ecclesiastique..., kézzel színezett rézmetszet, papír, körbevágott, gyűrődésnyommal, foltos, egészen apró szakadással, 28x32 cm, lap: 28,5x39,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1789 "Das Koenigreichs Ungarn in seine Zehen Gebiethe und alle Gespannschaften abgetheilt." A Magyar Királyság térképe, rendkívül szépen színezett rézmetszet, In: Reilly, Franz Johann Josef von: Schauplatz der fünf Theile der Welt, Bécs/Wien, 1789, Szántai: Reilly 2, 23x30,5 cm, lap: 26x35 cm
1
15006.

1789 "Das Koenigreichs Ungarn in seine Zehen Gebiethe und alle Gespannschaften abgetheilt." A Magyar Királyság térképe, rendkívül szépen színezett rézmetszet, In: Reilly, Franz Johann Josef von: Schauplatz der fünf Theile der Welt, Bécs/Wien, 1789, Szántai: Reilly 2, 23x30,5 cm, lap: 26x35 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ázsia térképe Homann, Johann Babtist - Johann Matthias Hazius.: Asia Secundum legitimas Projectionis Stereigraphicae A térkép felett francia nyelvű címleírás. Megjelent: Nürnberg, 1747. Atlas Novus Terrarum Orbis Imperia. színezett rézmetszet 55x48 cm, Kartonra kasírozva, szélén a képet nem érintő sérülésekkel / Map of Asia colored engraving with some faults on the edges 59x50 cm
1
15007.

Ázsia térképe Homann, Johann Babtist - Johann Matthias Hazius.: Asia Secundum legitimas Projectionis Stereigraphicae A térkép felett francia nyelvű címleírás. Megjelent: Nürnberg, 1747. Atlas Novus Terrarum Orbis Imperia. színezett rézmetszet 55x48 cm, Kartonra kasírozva, szélén a képet nem érintő sérülésekkel / Map of Asia colored engraving with some faults on the edges 59x50 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1863 Johnson Map of Austria, Turkey, and Greece. Ausztria, Magyarország, a Balkán és Törökország térképe. Színezett acélmetszet Constantinápoly látképével. / Colored map of Austria-Hungary with the image of Constantinople 67x47 cm
1
15008.

1863 Johnson Map of Austria, Turkey, and Greece. Ausztria, Magyarország, a Balkán és Törökország térképe. Színezett acélmetszet Constantinápoly látképével. / Colored map of Austria-Hungary with the image of Constantinople 67x47 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
EUR
,
74,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Le Gouvernement General De Picardie, ou sont le Pays Reconquis, Le Bulenois, Le Ponthieu, l'Amienois, Le Santerre, Le Vermandois et Le Tierrache. Alexis-Hubert Jaillot. 1692. Színezett rézmetszetű térkép Franciaroszág Picardia tartományáról. A lap szélén szakadásokkal. / Hand colored engraving. 800x560 mm
1
15009.

Le Gouvernement General De Picardie, ou sont le Pays Reconquis, Le Bulenois, Le Ponthieu, l'Amienois, Le Santerre, Le Vermandois et Le Tierrache. Alexis-Hubert Jaillot. 1692. Színezett rézmetszetű térkép Franciaroszág Picardia tartományáról. A lap szélén szakadásokkal. / Hand colored engraving. 800x560 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1800 Vorstellung des Königreichs Ungarn nach den Poststationen für Reisende, Korabinsky in Pressburg, celluxos ragasztással, 40×43 cm
1
15010.

cca 1800 Vorstellung des Königreichs Ungarn nach den Poststationen für Reisende, Korabinsky in Pressburg, celluxos ragasztással, 40×43 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
EUR
,
57,14
USD
Ajánlatok száma:
7
1789 Des Koenigreichs Ungarn Östsüdlicher Theil Nro. 33.,A Magyar Királyság délkeleti részének térképe Nr. 33., rajta Nagyvárad, Szeged, Arad, Szolnok és más települések, részben kézzel színezett rézmetszet, papír, In: Reilly, Franz Johann Josef von: Schauplatz der fünf Theile der Welt, Bécs/Wien, 1789, paszpartuban, 21x28 cm
1
15011.

1789 Des Koenigreichs Ungarn Östsüdlicher Theil Nro. 33.,A Magyar Királyság délkeleti részének térképe Nr. 33., rajta Nagyvárad, Szeged, Arad, Szolnok és más települések, részben kézzel színezett rézmetszet, papír, In: Reilly, Franz Johann Josef von: Schauplatz der fünf Theile der Welt, Bécs/Wien, 1789, paszpartuban, 21x28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
EUR
,
45,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz