13689.
436. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
cca 1910-1920 Budapesti helyiérdekű vasút (BHÉV / HÉV) szentendrei kocsiszín lapostető részletterve, tervrajz, jelzett: Dr. Zielinski Szilárd mérnök, műegyetemi tanár vasvázas betonépítményeket tervező irodája. Sérült, lapszéli szakadásokkal, sarokhiánnyal, 69x34 cm