15154.
436. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 400 Ft
Houston Stewart Chamberlain: RIchard Wagner. München, 1919, F. Bruckmann A.-G. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, részben foltos lapokkal, hiányzó hátsó szennylappal.