1961 Liszt-Bartók emlékév, Nemzetközi Liszt-Bartók zongoraverseny. Bp., Zeneműkiadó Vállalat-ny., 76+(4) p. Magyar és francia nyelven. Benne magyar és külföldi művészek aláírásaival. Kiadói papírkötés.
Zoltán, A[ladár]: Dansuri din Corund. Partitura. A szerző, Zoltán Aladár (Homoródi Zoltán (1929-1978) erdélyi magyar zeneszerző által Sárosi Bálint (1925-2022) Széchenyi-díjas népzenekutató részére DEDIKÁLT példány. Bucuresti, 1963, Muzicala a Uniunii Compozitorilor din RPR. Román nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1975-1978 Országos Filharmónia felkérőlap ill. fellépési díjmegállapítás, Marczis Demeter operaénekes, a Pécsi Nemzeti Színház tagja részére + Pécsi Nemzeti Színház 1977-78-as műsorfüzet, aláírásokkal
1983 Voyage en Hongrie. Magyarországi utazás. Kodály Zoltán jegyzetfüzete 1906-1910. Szerk., a képeket válogatta és az utószót írta: Sz. Farkas Márta. Bp., 1983, Múzsák. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Bartók Béla levelei. (Az utolsó két év gyűjtése). Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Demény János. Bp., 1951, Művelt Nép Kiadói kopott félvászon kötés.