19014.
436. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
190 000 Ft
492,23 EUR, 542,86 USD
Fehérarany (Au/14k) csatos, zafírokkal ékített, fekete igazgyöngy, közötte agrana drágakővel, némely gyöngyön kis deformáció, kis sérülés, jelzett, bruttó: 75 g. h: 47 cm