34449.
436. Lezárult gyorsárverés
Külföldi emlékveretek, plakettek
5 000 Ft
Portugália DN "Pedro Hispano (XXI. János pápa) 1210?-1277 - Portugáliában, Lisszabonban született filozófus, orvos majd pápa, aki a 'Summulae Logicales (Logikai összegző)', a 'Scientia Libri de Anima (A lélek ismerete)' és további 300 mű szerzője" kétoldalas Br emlékérem, peremen jelzett "357/500" sorszámmal. Szign.:Armindo Viseu (69mm) T:1,1- kis patina Portugal ND "Pedro Hispano (Pope John XXI) 1210?-1277 - Born in Lisbon, Portugal, a philosopher, physician then pope, author of 'Summulae Logicales (Logical Summaries)', 'Scientia Libri de Anima (Knowledge of the Soul)' and 300 other works" two-sided Br commemorative medallion with "357/500" serial number on the edge. Sign.:Armindo Viseu (69mm) C:UNC,AU small patina