Németország DN "Ipari és kereskedelmi kiállítás Rajna-Vesztfáliában egy német nemzeti művészeti kiállítással kombinálva Düsseldorfban 1902-ben" kétoldalas Ag emlékérem (10,12g/0,800/30mm) T:1- Germany ND "Industrial and Commercial Exhibition in Rhineland-Westphalia combined with a German National Art Exhibition in Düsseldorf in 1902" two-sided Ag commemorative medallion "Industrie und gewerse auss...
Németország DN "Emlékezés a sok jóra" egyoldalas öntött Al plakett erotikus jelenettel (52mm) T:2 Germany ND "Erinnerung an die Guten Allen" one sided cast Al plaque with erotic scene (52mm) C:XF
Németország DN "Dr. Christian Friedrich Samuel Hahnemann 1755-1843 / A homeopátia megalapítója" kétoldalas, aranyozott kerámia emlékérem, a "Meisseni Porcelánmanufaktúra" jelzésével (50mm) T:1- kis repedés Germany ND "Christian Friedrich Samuel Hahnemann MD 1755-1843 / Founder of Homeopathy" two-sided, gilt commemorative ceramic medallion with "Porcelain Manufactory of Meissen's" maker's mark (50m...
Németország DN "Első lemezipari szakkiállítás és vásár" kétoldalas Ag emlékérem (10,03g/0,800/30mm) T:1- (PP) Németország DN "First southern german professional record industry exhibition and fair" two-sided Ag commemorative medallion (10,03g/0,800/30mm) C:AU (PP)
Német Demokratikus Köztársaság DN "A. Bebel" kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND "A. Bebel" ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissen's maker's mark (60x42mm) C:UNC
Németország DN "A munka becsülete / Bajor Ipartestület - sok éves hűséges szolgálatért" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, "Carl Poellath - Schrobenhausen" gyártói jellel. Szign.: Heinrich Wadere (50,98g/0,990/50mm) T:1- patina Germany ND "Ehre der Arbeit / Für Langjährige Treue Dienste vom Bayerischen Industriellen Verband" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion with "Carl Poell...
Németország DN "Kiváló teljesítményért - Német Dolgozók Szövetsége Saarbrücken 1903" kétoldalas Ag emlékérem (10,10g/0,800/30mm) T:1- Németország DN "For excellent performance - Association of German Workers Saarbrücken 1903" two-sided Ag commeorative medallion (10,10g/0,800/30mm) C:AU