Zambia 2000. 1000K Cu-Ni "A felfedezések 1000 éve - Marco Polo" részben multicolor érme T:PP Zambia 2000. 1000 Kwacha Cu-Ni "1000 Years of Exploration Series - Marco Polo" partially multicolor coin C:PP Krause KM#96
3db-os vegyes Ag érmetétel, közte Ausztria 1784. 20kr Ag "II. József" + Nagy-Britannia 1922. 1Fl Ag "V. György" + Orosz Birodalom 1906. 15k Ag T:3 patina, karc, az egyik átfúrva 3pcs of mixed Ag coin lot, in it Austria 1784. 20 Kreuzer Ag "Joseph II" + Great Britain 1922. 1 Florin Ag "George V" + Russian Empire 1906. 15 Kopecks Ag C:F patina, scratch, one is holed
4db vegyes, külföldi ezüst érmetétel, közte Német Államok / Bajorország 1854. 1k Ag "I. Lajos / II. Miksa" T:2-,3 patina 4pcs of mixed foreign silver coin lot, in it German States / Bavaria 1854. 1 Kreuzer Ag "Ludwig I / Maximilian II" C:VF,F patina
Vegyes 4db-os külföldi Ag érmetétel, közte Ausztrália 1941. 3p Ag "VI. György" + Nagy-Britannia 1920. 1Fl Ag "V. György" + Svédország 1946TS 1Kr Ag "V. Gusztáv" + Szovjetunió 1923. 20K Ag T:2-,3 patina, ph 4pcs of mixed foreign Ag coin lot, in it Australia 1941. 3 Pence Ag "George VI" + Great Britain 1920. 1 Florin Ag "George V" + Sweden 1946TS 1 Krona Ag "Gustaf V" + Soviet Union 1923. 20 Kopecks...
Vegyes: 1765-1782. 5db klf rézpénz, közte Olasz Államok / Milánó 1777S 1S Cu "Mária Terézia", Ausztria 1781A 1/4kr Cu T:3 Mixed: 1765-1782. 5pcs of mixed Cu coins, with Italian States / Milan 1777S 1 Soldo Cu "Maria Theresa", Austria 1781A 1/4 Kreuzer Cu C:F
"Keresztes háborúk" 6db-os érmekollekció a keresztes háborúk idejéből kapszulákban, igényes mahagóni dobozban, tanúsítvánnyal. Benne: Örményország ~13. század Tram Ag (~3g) + Német Államok / Schwäbisch Hall ~13. század Heller Ag (~0,5g) + Hvárezm ~13. század Dirham Ag (~4g) + Mamlúk Birodalom ~13. század Dirham Ag (~1,3g) + Ilhánida Birodalom ~13. század Dirham Ag (~3g) + Frank Görögország ~13. sz...
7db-os vegyes, gyenge tartású Ag érmetétel, közte Orosz Birodalom 1914. 10k Ag T:3,3- 7pcs of mixed Ag coin lot in poor condition, among them Russian Empire 1914. 10 Kopecks Ag C:F,VG