Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (34,70g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo SH1
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Kájlinger Mihály 1860-1924" egyoldalas, bronz plakett (100mm) T:2 kis patina / Hungary 1925. "Kájlinger Mihály 1860-1924" one-sided bronze plaque. Sign.: Szilárd Sződy (100mm) C:XF small patina HP 5590.
Váradi Lajos 1983. "MÉE Győr - Szt. László Szt. Imre és Szt. Gellért felemelésének emlékére 1083-1983 St Ladislaus Rex Hungariae / 25 éves a Magyar Vagon- és Gépgyár VSZB Éremgyűjtő Szakkör" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina Adamo GR2
Váradi Lajos 1983. "MÉE Győr - Szt. László Szt. Imre és Szt. Gellért felemelésének emlékére 1083-1983 St Ladislaus Rex Hungariae / 25 éves a Magyar Vagon- és Gépgyár VSZB Éremgyűjtő Szakkör" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GR2
Várhelyi György (1942-) 1983. "Várhelyi György / Köszönöm, hogy eljött(él) a Helikon Galériába 1983. április 14-én a kiállításomra megnyitotta Aradi Nóra" kétoldalas bronz emlékplakett (65x55mm) T:1-
Várkonyi Maréza 2000. "75 éves a szervezett bélyeggyűjtés Gyöngyösön" egyoldalas mázas kerámia emlékérem díszdobozban, hátoldalán címkével jelölt (148mm) T:1