Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 1. - A forintrendszer 1946-2010. Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában. Újszerű állapotban
Csengeryné Nagy Zsuzsa: Magyar Éremművészet a XIX. és a XX. században - Magyar Nemzeti Galéria" kiállításkatalógus. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1959. Használt állapotban.
Érdy János: Erdély érmei képatlasszal. Bp., 2010., Magyar Mercurius. Az 1862-ben megjelent kiadás hasonmása. Ebből a könyvből 850 számozott példány készült. Kiadói papírkötésben. Számozott (556/850.) példány. Új állapotban.
Gergely Jenő - Héri Vera: Pápák emlékezete. Pápai érmek, rendjelek, kitüntetések és pénzek, Unikornis Kiadó. Jó állapotban, de külső védőborítón ragasztott szakadás
Gosztonyi József - dr. Mészáros István: Magyar és magyar vonatkozású érmek mesterjegyei - 2. javított és bővített kiadás. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest 2000. Használt, nagyon jó állapotban.