Franciaország / Issy-les-Moulineaux 1997. 1E + 2E "Hotel de Ville" T:XF patina France / Issy-les-Moulineaux 1997. 1 Euro + 2 Euro "Hotel de Ville" C:XF
Franciaország DN "LUDOV XVI. FR. ET NAVAR. REX / TRESOR ROYAL" nyolcszög alakú jelzetlen Ag kincstári zseton. Szign.: Du Viv (13,36g/32mm) T:2 patina France ND "LUDOV XVI. FR. ET NAVAR. REX / TRESOR ROYAL" octagonal-shaped, unmarked Ag Treasure Royal jeton Sign.: Du Viv (13,36g/32mm) C:XF patina
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~128x) közte látványos papírránccal, eredeti, sérült csomagolásban T:I,I- közte néhányon kis szakadás, szamárfül China ND 50.000.000 (~128x) Hell banknotes with visible printing creases in original, damaged packaging C:UNC,AU small tear and folded corner on some
Lengyelország 1969. 5c - 50c (5db/4xklf) értékű utalvány, egy kivételével a hátoldalukon bélyegzéssel T:III Poland 1969. 5 Cents - 50 Cents (5pcs/4xdiff) coupon, stamped on the back (except for one) C:F