32205.
436. Lezárult gyorsárverés
Sportdíjak és sport emlékérmek
11 000 Ft
29,18 EUR, 31,43 USD
~1980. "MTK VM (Magyar Testgyakorlók Köre Vörös Meteor) - Örökös Bajnok" aranyozott, zománcfestett, jelzett Ag kitűző (2,95g/0.835/22x17mm) T:1- Hungary ~1980. "MTK VM - Perpetual Champion" gilt, enamel painted Ag sports club's pin (2,95g/0.835/22x17mm) C:AU