6 000 Ft
26
Troita Popa Savu, Bucuresti: Román népi motívumokkal díszített váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, 1920 körül. Sérült, m: 21,5 cm / Romanian ceramic vase with folklore motifs, hand-painted, marked, cca. 1920, damaged