3 000 Ft
Vertel József (1922-1993): Dömös (Dunakanyar), 1971. Rézkarc, papír, jelzett, 4,5x12,5 cm. Alkalmi bélyegzéssel (Vertel József bélyeggrafikai kiállítása, Dömös, 1982.), üvegezett fa keretben (keret: 16,5x22,5 cm).