3 db ex libris: Varga Nándor Lajos (1895-1978). Ex libris a Nando Ludovico Varga effectis bibliothecae Semsey. Fametszet, papír, jelzett. 8x5,5cm + Fery Antal (1908-1994): Ex Libris Hungaricis Dr. Nicholas Lippoczy. Linómetszet, papír, jelzett, 8x5,5 cm + Jurida Károly (1935-2009): Ex libris Sándor Eszter. Linómetszet, papír, jelzett, 13x4 cm.
Vertel József (1922-1993): Visegrád Mátyás király korában. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal, 5x14,5 cm. Üvegezett fa keretben (keret: 16,5x23 cm).
Vertel József (1922-1993): Gróf Széchenyi István 1791-1860. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal, 9,5x7 cm. Üvegezett fa keretben (keret: 22,5x16,5 cm).